kontakt

    Ingramowy zespół IBM to trzy grupy, zajmujące się sprzedażą sprzętu, oprogramowania i usług.

    Silna i twarda grupa sprzętowa ma w swoim składzie Mirka Świniarskiego, mającego ponad 25 lat doświadczenia w handlu produktami IBM, Grzegorza Ramotowskiego, znanego i uznanego inżyniera pamięci masowych, oraz Macieja Michno, świetnego specjalistę w obszarze IBM Power i Storage. Meandry logistyki dostaw sprzętu opanowała do perfekcji Jola Kowalczuk.

    W grupie oprogramowania są Jarek Mówiński i Piotrek Ćwierk, mający łącznie za sobą kilkadziesiąt lat pracy z oprogramowaniem IBM, tajnikami licencji i programów partnerskich – oni przygotują partnerów do sprzedaży, dostarczając na czas oferty i wsparcie programowe. Zadania związane z odnowieniami wsparcia dla licencji IBM realizuje Agnieszka Zawisza, a całą logistykę, dostawy licencji i faktur opanowała w sposób fantastyczny Asia Ślusarska.

    Serwisy IBM to domena Asi Gawrońskiej i Tomka Różalskiego, czyli grupy specjalnej Archeo. Są w stanie dostarczyć partnerom nawet najbardziej skomplikowane umowy serwisowe dla sprzętu i oprogramowania systemowego produktów IBM, będącego w użytkowaniu klientów końcowych.

    Całemu zespołowi IBM przewodzi Wiola Pastyrczyk-Biskupska, czuwająca nad wszystkimi zadaniami i mająca pod swoimi skrzydłami naszych Partnerów.

    Wioletta Pastyrczyk-Biskupska
    Business Unit Manager IBM
    mob. +48 601 486 458
    email. Wioletta.Pastyrczyk-Biskupska@ingrammicro.com

    Software:

    Piotr Ćwierk
    Business Manager IBM Software
    mob: +48 501 018 409
    email: Piotr.Cwierk@ingrammicro.com

    Jarosław Mówiński
    Business Manager IBM Software
    mob: +48 603 847 913
    email: Jaroslaw.Mowinski@ingrammicro.com

    Joanna Ślusarska
    Logistics Specialist & KAM IBM Software
    mob: +48 665 799 499
    E-mail: joanna.slusarska@ingrammicro.com

    Agnieszka Zawisza
    Business Development Manager IBM Software
    mob: +48 693 935 966
    E-mail: agnieszka.zawisza@ingrammicro.com

    Services:

    Joanna Gawrońska
    Product Manager IBM Services
    Mob.: +48 669 988 997
    email: Joanna.Gawronska@ingrammicro.com

    Tomasz Różalski
    KAM IBM / Lenovo Services
    mob.: +48 603 705 001
    email: Tomasz.Rozalski@ingrammicro.com

    Hardware:

    Miroslaw Świniarski
    Business Manager IBM Hardware
    mob: +48 601 622 544
    email: Miroslaw.Swiniarski@ingrammicro.com

    Maciej Michno
    IBM Systems Engineer
    SUSE Product Manager
    mob: +48 601 732 508
    email: Maciej.Michno@ingrammicro.com

    Grzegorz Ramotowski
    IBM Systems Engineer
    mob. +48 601 279 788
    email: Grzegorz.Ramotowski@ingrammicro.com

    Jolanta Kowalczuk
    Logistics Specialist & Product Manager IBM Hardware
    mob. +48 697 701 600
    email: Jolanta.Kowalczuk@ingrammicro.com

    Siedziba firmy:

    ul. Krakowiaków 46
    02-255 Warszawa
    tel. +48 22 549 74 00
    fax. +48 22 549 74 40
    e-mail: ploffice@ingrammicro.com

    Biuro handlowe – Wrocław
    ul. Strzegomska 46B
    53-611 Wrocław
    tel. +48 71 354 84 00
    fax +48 71 354 84 09
    e-mail: ploffice.wroclaw@ingrammicro.com

    Magazyn

    Magazyn Ingram Micro
    MLP II
    Moszna Parcela 29
    Brwinów 05-840

    Biura Ingram Micro są czynne w następujących godzinach:
    Poniedziałek – Czwartek: 09:00 – 17:00
    Piątek: 09:00 – 16:30

    Ingram Micro sp. z o.o.

    ul. Krakowiaków 46
    02-255 Warszawa

    NIP: 521-29-31-906
    REGON: 013196912
    KRS: 0000028820, Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie
    Kapitał zakładowy: 8 000 000 zł

    Poniżej numery rachunków bankowych:
    PLN PL 83 1600 1374 1846 3200 8000 0001
    EUR PL 56 1600 1374 1846 3200 8000 0002
    USD PL 29 1600 1374 1846 3200 8000 0003

    SWIFT CODE: PPABPLPK

    https://pl.ingrammicro.eu/