Wydarzenia z otwartymi zapisamiLenovo - rozwiązania serwerowe Lenovo z procesorami Intel Xeon dla AI

Jednodniowe: 9 maja 2024, godz. 16:00 - 23:00


Drodzy Partnerzy,

w czwartek 9 maja 2024r  o godz. 16:00

Zapraszamy na seminarium poświęcone serwerom Lenovo bazującym na wydajnych i niezawodnych procesorach Intel w rozwiązaniach AI

Na tym spotkaniu opowiemy o:

Najnowszych rozwiązaniach serwerowych Lenovo opartych o 5 generację procesorów Intel  Scalable Xeon and Emerald Rapids platform

Gościem specjalnym spotkania będzie Tomasz Miler, który przybliży nam temat whisky szkockiej


Why partner with SonicWall?

Jednodniowe: 29 kwietnia 2024, godz. 11:00 - 16:00


Szanowni Partnerzy,

Dzięki udoskonalonemu i przeprojektowanemu programowi partnerskiemu SecureFirst, SonicWall skupia się na większej elastyczności i wydajności operacyjnej. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z SonicWall, czy masz już wieloletnie doświadczenie, nowy program partnerski oferuje aktualizacje zaprojektowane z myślą o rozwoju Twojej firmy.

Program opiera się na dwóch nowych ścieżkach — Velocity i Mastery — i oferuje plan dostawcy usług opracowany z myślą o dostawcach usług zarządzanych (MSP) i dostawcach zarządzanych usług bezpieczeństwa (MSSP).

 

Bycie partnerem, dostawcą usług SonicWall jest bezpieczne, proste i opłacalne. Oprócz znanych rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa, możesz skorzystać z elastycznych cen, w tym specjalnego dostępu do cen w abonamencie miesięcznym i rocznym, a także wsparcia technicznego na wysokim poziomie.

SonicWall oferuje możliwości biznesowe umożliwiające ulepszenie oferty bezpieczeństwa i rozwój Twojej firmy. Zyskaj bezpieczeństwo, prostotę i rentowność — dołącz do SonicWall aby być w czołówce branży cyberbezpieczeństwa.


Wydarzenia archiwalne

2024, 15 lutego - Szkolenie Forcepoint ONE

2023, 15 listopada - Szkolenie NGFW Forcepoint

2023, 24 października - Security Summit 2023

2022, 13 grudnia - Spotkanie Świąteczne