IBM watsonx


Przetestuj platformę watsonx już dziś w naszym Demo Lab!


Posiadamy działające środowisko on-premise, które możemy dostosować do indywidualnych potrzeb klienta. Jeżeli bardziej interesuje Cię środowisko chmurowe, to nic nie stoi na przeszkodzie przetestować platformę watsonx w oparciu o IBM Cloud. Zapraszamy do kontaktu w formularzu na dole strony.watsonx.ai™

Z łatwością trenuj, waliduj, dostrajaj i wdrażaj modele sztucznej inteligencji.

Nowa generacja platformy dla twórców sztucznej inteligencji, umożliwiające budowanie, trenowanie, testowanie, dostrajanie i wdrażanie tradycyjnego uczenia maszynowego jak również nowych algorytmów generatywnej sztucznej inteligencji opartych na dużych modelach językowych. 


watsonx.data™

Skaluj przepływy danych, niezbędnych do realizacji projektów sztucznej inteligencji dzięki otwartemu, hybrydowemu magazynowi danych.

Dostosowany do potrzeb magazyn danych, zbudowany w oparciu o otwartą architekturę Lakehouse, obsługiwany przez zapytania, zarządzanie i otwarte formaty danych w celu uzyskania dostępu do danych i ich udostępniania.


watsonx.governance™

Wspomagaj przejrzyste, odpowiedzialne i wyjaśnialne procesy projektowania systemów sztucznej inteligencji.

Kompleksowy zestaw narzędzi do  zarządzania sztuczną inteligencją w całym cyklu życia modelu, aby przyspieszyć odpowiedzialne, przejrzyste i zrozumiałe przepływy pracy związane ze sztuczną inteligencją.
Przetestuj platformę watsonx już dziś w naszym Demo Lab!


Posiadamy działające środowisko on-premise, które możemy dostosować do indywidualnych potrzeb klienta. Jeżeli bardziej interesuje Cię środowisko chmurowe, to nic nie stoi na przeszkodzie przetestować platformę watsonx w oparciu o IBM Cloud. Zapraszamy do kontaktu w formularzu na dole strony.Masz pytania dotyczące IBM watsonx?


Skontaktuj się ze mną! Chętnie doradzę, opowiem i pomogę.


Jan Ćwierk

IBM Software Engineer / Professional Services BDM

+48 603 584 548

Formularz kontaktowy